1.  PDF KOUČINK

Pomocí sady 100 sebekoučovacích otázek budete koučovat sami sebe, z pohodlí domova, bez kouče. Účinné otázky jsou základním nástrojem, které vás donutí zamyslet se nad situací a najít některá možná řešení či odpovědi. K otázkám se můžete vracet kdykoliv budete potřebovat. PDF soubor si můžete vytisknout a používat jako pracovní sešit, nebo rozstříhat na malé kartičky pro náhodnou losovací hru. Součástí je návod k použití. Každá sada je zaměřena na jednu životní oblast – vyberte si tu, která vás právě nejvíce trápí.

2.  INTENSIV  KOUČINK

Rychlý efektivní rozhovor v délce 60 minut. Je vhodný pro řešení jednoho životního či pracovního tématu. Setkání probíhá osobně v Praze či přes Skype. Součástí rozhovoru je:

  • Pojmenování vaší situace, analýza problému, nastavení cíle
  • Hledání konkrétních možností a řešení, jak vaši situaci změnit k lepšímu
  • Sestavení konkrétního plánu, kroků a úkolů, které vám pomůžou dosáhnout vašeho cíle

3.  FLOW KOUČINK – MINIPOUŤ

Strávíme společně celý 1 den (max. 6 hodin) na malé nenáročné osobní pouti v parku či volné přírodě. V průběhu minipouti můžeme řešit 1 i více životních či pracovních témat. Pobytem v přírodě se uvolňuje a otevírá mysl a vzniká větší prostor pro hlubší práci s tématem, i pro využití různých strategických, kreativních a rituálních technik. Budou se střídat chvíle analýzy vaší situace, otázek a odpovědí, drobných úkolů, tichého zamyšlení, sebereflexe, hledání možností a řešení i plánování kroků pro dosažení cíle a změnu situace. Budou se střídat chvíle klidu i pohybu krajinou, chvíle společné i samostatné práce. Příroda nám v celém procesu bude sloužit jako podporující prostor, zdroj inspirace, znamení i nečekaných vhledů. Setkání probíhají v Praze a blízkém okolí, po domluvě i jinde v ČR. Součástí rozhovoru v průběhu minipouti je:

  • Pojmenování vaší situace, analýza problému, nastavení cíle
  • Hledání konkrétních možností a řešení, jak vaši situaci změnit k lepšímu
  • Sestavení konkrétního plánu, kroků a úkolů, které vám pomůžou dosáhnout vašeho cíle

 

PLATBY: Platit je možné pouze bankovním převodem na účet předem (po odeslání objednávky obdržíte e-mailem informace s platebními údaji).

Pokud nejste podnikatel, uveďte adresu svého bydliště.