10

11

12

sada 3 ks

Stylové sešity s autorskou fotografií a 40 listy vám bude vždy po ruce, abyste si mohli kdykoliv zapsat zajímavý zážitek, poznamenat nový úžasný nápad, udělat si poznámky z přednášky odborníka, zapsat si úkoly, které jste si nastavili v rámci sezení s koučem, sepsat seznam míst, která chcete v létě navštívit, načrtnout osnovu ke své nové knize, nebo třeba jen nakreslit památeční obrázek pro kolemjdoucího…

Všichni v sobě nosíme příběhy a zápisník vyzývá k tomu, abychom jej otevřeli a začali svůj příběh psát… I proto každý zápisník nese na přední straně připomenutí v podobě drobného nápisu který zní: YOUR STORY STARTS INSIDE. Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na zobrazení vašeho monitoru a/nebo výrobního procesu.

ROZMĚR: A6 (může se lehce lišit v řádu milimetrů – každý kus zápisníku je vyráběn ručně)

MATERIÁL:

OBÁLKA – papír 300gr., přední i zadní obálka s černobílým potiskem, na přední stránce dole malý nápis „your story starts inside“, na zadní stránce dole malý autorský podpis

VNITŘNÍ LISTY – papír 80gr., čisté stránky bez lineatury, 40 listů (=80 stran)

VAZBA – V1 stříbrná sešitová spona.

DOPRAVA: Česká pošta – 60 Kč. (Při větším počtu kusů je cena poštovného počítána individuálně podle výsledné hmotnosti zásilky). Osobní převzetí v Praze – ZDARMA.

PLATBY: Platit je možné pouze bankovním převodem na účet předem (po odeslání objednávky obdržíte e-mailem informace s platebními údaji).

Pokud chcete objednat více kusů, nebo více různých motivů najednou, uveďte detaily své objednávky do poznámky v objednávkovém formuláři níže.

Objednávka

Pokud nejste podnikatel, uveďte adresu svého bydliště.
Vyplňte, pokud jste zvolili zaslání poštou a pokud se liší od fakturačních údajů.