Konzultace – karierní a životní koučink

[siteorigin_widget class=“FT_Widget_Heading“][/siteorigin_widget]

Uvízli jste? Nevíte, jak začít, nebo jak pokračovat dál? Chcete něco změnit ve vašem osobním či pracovním životě, a potřebujete s tím pomoct? Chcete najít tu správnou cestu? Udělat si jasno v tom co vlastně chcete? Srovnat myšlenky?

Potřebujete pomoc? Pojďme si o tom povídat.

Vyslechnu co vás trápí a nabídnu vám čas a prostor k zastavení, zamyšlení a nalezení řešení a odpovědí. Zažijete rozhovor plný otázek, překvapení, motivace, inspirace, aha-momentů, kreativních aktivit, manažerských nástrojů a technik, strategického přístupu i emoční podpory. Budete postupně nacházet odpovědi na to, co vás pálí, různé možnosti a cesty pro řešení své situace.

Ráda vám pomůžu – stačí být otevřený změně a být ochotný pro to něco udělat. Podpořím vás ve chvíli, kdy se budete dívat pravdě do očí, a povedu vás k bodu, kdy se před vámi začne skládat mapa vašich dalších kroků.

Každá konzultace je jiná – v závislosti na vašem tématu, vašem nastavení i na vašem cíli. Ale vždy společně v průběhu rozhovoru projdeme všechny následující fáze, ve kterých vám budu naslouchat, podporovat vás a pomáhat vám dosáhnout váš cíl:

  • Pojmenování vaší situace, definice vašeho problému, nastavení cíle
  • Hledání konkrétních možností a řešení, jak vaši situaci změnit k lepšímu
  • Sestavení konkrétního plánu, kroků a úkolů, které vám pomůžou dosáhnout vašeho cíle

A z čeho čerpám? Říkají, že se dokážu pohybovat na čáře mezi rozumem a citem, umím používat analytické myšlení a strategický přístup i intuitivně naslouchat, číst mezi řádky, s citem, empatií, kreativitou. Prožila jsem úspěchy i neúspěchy. Pracovala jsem v reklamním průmyslu, telekomunikacích, HR, v nadnárodní korporaci, malých firmách i na volné noze, od asistentských až po manažerské pozice. (Celý životopis zde). Prošla jsem si vyhořením v práci, nemocemi, těžkou depresí. Vím, jaké to je ocitnout se na černém dně, nevědět jak dál, i jaké to je nevzdávat se, hledat východisko, poznávat sám sebe (duši i tělo), učit se, začínat od nuly a krok za krokem se vydat třeba i novým a neznámým směrem. Na cestě mi několikrát pomohli mí učitelé, průvodci a vzdělávací programy a od roku 2013 jako certifikovaný kouč pomáhám i já vám.

Co vše společně můžeme řešit?

  • Životní audit – nový začátek – definovat vaše hodnoty, vizi, směřování a cíle pro další období života
  • Aktuální životní téma či situaci, které vás trápí, a chtěli byste to změnit, posunout se vpřed, změnit současný stav k lepšímu
  • Kariérní poradenství – určit vaše silné stránky, talenty, výběr profese, kariérní růst, hledání a změna práce, životopis, příprava na pracovní pohovor
  • Zjednodušení – přetížení, zahlcení, komplikovanost, složitost, chaos někde v životě – zjistit co odstranit, co ponechat, jak si zjednodušit život, jak žít lehčeji, méně stresu, více klidu
  • Povzbudit a posílit vaši sebedůvěru, motivaci, produktivitu, kreativní myšlení, komunikaci, překonat omezení a strach
  • Najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • a mnoho dalšího…
[siteorigin_widget class=“FT_Widget_Heading“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“FT_Widget_CTA“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“FT_Widget_CTA“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“FT_Widget_CTA“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“WPForms_Widget“][/siteorigin_widget]