Flow koučink – minipouť

[siteorigin_widget class=“FT_Widget_Heading“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“FT_Widget_Heading“][/siteorigin_widget]

Strávíme společně celý 1 den (max. 6 hodin) na malé nenáročné procházce neboli pouti v parku či volné přírodě. Podnikneme cestu ven, ale ve skutečnosti se vydáte na cestu hluboko dovnitř k sobě. Pobytem v přírodě se uvolňuje a otevírá mysl a vzniká větší prostor pro hlubší práci s tématem. Zaměříme se na jedno či více vašich životních nebo pracovních témat, které vás trápí, a pro které byste potřebovali najít rozhodnutí, pochopení, řešení či odpověď. Necháme se vést krajinou. Vy určíte směr našich kroků, i téma, o kterém budeme mluvit. Já vás budu doprovázet, naslouchat, pokládat vám otázky a provázet vás vaší vnitřní krajinou tak, abyste došli k odpovědi.

V průběhu naší společné cesty se budou střídat chvíle analýzy vaší situace, otázek a odpovědí, drobných úkolů, tichého zamyšlení i aktivit a úkolů, sebereflexe, třídění myšlenek, hledání možností a řešení, plánování konkrétních kroků pro dosažení cíle a změnu situace. Jako pomůcky využijeme i různé strategické, kreativní a rituální techniky a nástroje. Budou se střídat chvíle zastavení i pohybu krajinou, chvíle tichého mlčení i rozhovoru, chvíle společné i samostatné práce, chvíle dívání se kolem sebe i dovnitř do sebe. Příroda v celém procesu bude sloužit jako podporující prostor, zdroj inspirace, znamení i nečekaných vhledů.

Já sama se na pouť do přírody vydávám vždy, když potřebuji utřídit myšlenky, rozhodnout se, nebo najít odpovědi, které v ruchu města, každodenního života a povinností nevidím, neslyším nebo necítím. Mou zatím nejzásadnější poutí – cestou ven a k sobě – bylo hledání vize, při kterém jsem strávila sama v lese 4 dny a 4 noci, bez jídla, vystavena dešti, chladu, děsivé tmě, bolesti, hladu, vyčerpání, mým největším strachům a hlavně několika zásadním tématům, na které jsem hledala odpovědi. Při východu slunce po poslední – nejtěžší noci – jsem se znovu narodila a odnášela si odpovědi. Byla to zkušenost, na kterou se nezapomíná. Od té doby jsou malé poutě jednou za čas nedílnou součástí mého života.

Co vše společně můžeme řešit?

  • Životní audit – nový začátek – definovat vaše hodnoty, vizi, směřování a cíle pro další období života
  • Aktuální životní téma či situaci, které vás trápí, a chtěli byste to změnit, posunout se vpřed, změnit současný stav k lepšímu
  • Kariérní poradenství – určit vaše silné stránky, talenty, výběr profese, kariérní růst, hledání a změna práce, životopis, příprava na pracovní pohovor
  • Zjednodušení – přetížení, zahlcení, komplikovanost, složitost, chaos někde v životě – zjistit co odstranit, co ponechat, jak si zjednodušit život, jak žít lehčeji, méně stresu, více klidu
  • Povzbudit a posílit vaši sebedůvěru, motivaci, produktivitu, kreativní myšlení, komunikaci, překonat omezení a strach
  • Najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • a mnoho dalšího…

Minipouť uskutečníme v Praze a blízkém okolí, po domluvě to může být i jinde v ČR. S sebou budete potřebovat zejména vhodnou obuv a oblečení pro celodenní pohyb a pobyt v přírodě s ohledem na aktuální počasí a roční období, dále sešit či volné papíry s pevnou podložkou ve formátu A4 bez linek, voděodolné psací potřeby, vodu na pití a případně lehkou svačinu.

Individuální doprovázenou koučovací procházku / minipouť si objednáte přes formulář níže. Pokud byste chtěli uskutečnit pouť skupinovou (např. partneři, rodina či pracovní tým, kteří potřebují řešit společné téma), napište mi a domluvíme podmínky na míru.

[siteorigin_widget class=“WPForms_Widget“][/siteorigin_widget]