PDF koučink – sebekoučovací otázky

PDF koučink. V každé otázce najdete odpověď.

Něco vás v životě trápí? A chcete to změnit k lepšímu? Vyzkoušejte sebekoučovací otázky.

  • 100 sebekoučovacích otázek v PDF souboru přímo do vašeho e-mailu
  • ty nejlepší účinné otázky ověřené praxí – používané úspěšnými lidmi a manažery po celém světě
  • pro samostatnou práci – z pohodlí domova a bez kouče

Co vám otázky přinesou?

  1. Najdete řešení pro zlepšení vaší situace – získáte nadhled, jiný úhel pohledu, uvědomění a důležité odpovědi, které nastartují změnu k lepšímu. Otázky vám pomůžou utřídit myšlenky, nalézt odpovědi a možnostipro vyřešení vaší situace. Otázky jsou účinné a ověřené – právě takovéto otázky koučové úspěšně a efektivně používají po celém světě ve své odborné praxi.
  2. Ušetříte – samokoučovací otázky jsou levnější, než individuální sezení s koučem.
  3. Jednoduché použití – s otázkami můžete pracovat různými způsoby – jako pracovní listy nebo jako samostatné losovací kartičky. Vše se dozvíte v přiloženém návodu.
  4. Nikam nemusíte chodit, ani sedět u počítače – dokument ve formátu PDF si vytisknete a s otázkami pracujete sami kdekoliv a kdykoliv. Pod každou otázkou je prostor pro zapsání vaší odpovědi. Jsou skladné, úsporné, můžete je tedy mít stále u sebe.
  5. Otázky můžete používat opakovaně – PDF si můžete v budoucnu kdykoliv znovu vytisknout a mít tak prostor pro nové zamyšlení a odpovědi v rámci nové situace.
  6. Sílu otázek potvrzují ti, kteří je na vlastní kůži vyzkoušeli – reakce klientů si můžete přečíst ZDE.

1 téma = 1 pdf kniha = 100 otázek

100 otázek – PRÁCE – sebekoučovací otázky lze použít na situace, když nejste spokojeni v práci a přemýšlíte o změně, kdy práci nemáte a přemýšlíte co dál, když hledáte práci a nevíte jakou si vybrat, když se chcete připravit a ujasnit si, jak by měla vaše práce snů vypadat…

100 otázek  – VZTAHY – sebekoučovací otázky lze použít na vztahy partnerské, přátelské, rodinné či pracovní. Na situace, kdy máte nějaký vztah, který vám nevyhovuje a nevíte co s tím, i na situace kdy vztah nemáte, hledáte, chcete se připravit, ujasnit si co ve vztahu chcete…

Objednávka

Pokud nejste podnikatel, uveďte adresu svého bydliště.