*** FOTOKOUČINK — Když mne Pavla Světlíková představovala jak probíhá a co přináší jejím klientům fotokoučink, zaujalo mne to a rozhodl jsem se sám na sobě fotokoučink zažít.

Věděl jsem, že být schopen se na sebe podívat z „vnějšku“ je vždy přínosné a fotografie mi přišla jako dobrý nástroj, který s tím dokáže pomoci. Nečekal jsem však, kolik nového a užitečného se toho o sobě díky Pavle a jejím fotkám dozvím a jaké nové souvislosti si díky tomu uvědomím a že mi to pomůže získat jistotu v tom, co je aktuálně moje priorita.

To, že jsem navíc získal fotografie, které používám pro svoji propagaci a jejich focení s  Pavlou byla radost sama o sobě, tak to je pro mne velmi příjemný bonus a každému doporučuji to zažít.

Shrnuto a podtrženo, ať už jste pouze zvědaví na to, co je fokoučink, nebo prostě chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým profi fotkami od profesionálky, proč to nezískat oboje najednou, když to Pavla umí tak příjemně propojit za jednu cenu.

Děkuji ti Pavlo, potvrzuji, že tvůj fotokoučink funguje. JAN ČEPELKA, majitel firmy EGOsynergy

*** SAMOKOUČOVACÍ OTÁZKY – VZTAHY — Tak jak jsi mi doporučila v návodu, jsem karty vytiskla, rozstříhala a čekala, co se bude dít. 🙂 A dělo se… Každý den jsem si vylosovala 3 – 4 karty a snažila jsem si na dané otázky odpovědět. Bylo velmi zajímavé, že někdy odpověď přišla ihned a jindy se třeba dostavila až během dne – např. v koupeli či při procházce v lese, kdy měl člověk opravdu jen a jen čas pro sebe.V každém případě jsem si ale díky Tvým kartám uvědomila, že je potřeba se na danou věc či problém dívat i z jiného úhlu pohledu a dle toho se pak chovat a jednat. Za vše děkuji. EVA ŠIMICOVÁ

 

*** SAMOKOUČOVACÍ OTÁZKY – VZTAHY  I když je všude kolem plno seminářů, které nás prý mohou naučit vše o vztazích, nejsem příliš nakloněná radám o tom, jak bych měla věci dělat, protože si je ráda dělám po svém a hledám si svou vlastní jedinečnou CESTU ke šťastnému vztahu. Třeba blbě, ale po svém, a tak dlouho, dokud svou lekci nepochopím, abych mohla jít dál.

Dostaly se mi do ruky „Samokoučovací otázky pro duši – vztahy“ a vidím v nich dokonalou pomůcku k tomu, jak v sobě objevit to, co je skryté tak hluboko, že o tom vlastně ani nevíte. Na první pohled se to tváří velmi nevinně, ale věřte mi, je to velmi účinný nástroj k tomu, jak si přestat lhát. Otázky, které jsem si vytáhla, mě posadily na zadek. Fakt to funguje! Otázky dokonce i mně, která jsem také kouč, přinesly dokonalou odpověď na to, co vlastně DOOPRAVDY ve vztahu hledám a očekávám. A byla jsem opravdu PŘEKVAPENÁ svou odpovědí.  Ještě teď se tady na to dívám – a je mi těžké tomu uvěřit, protože jsem opravdu netušila, co chci, dokud jsem si tu otázku nevytáhla, nezamyslela se nad ní a pak nenapsala odpověď. Najednou úplně přesně vím, kam a kdy mám na své cestě za ideálním vztahem jít. Že to zní jako zázrak? On to taky ve své jednoduchosti zázrak opravdu je J Jednoduché, efektivní, s výsledkem, který vás rozhodně překvapí.

Na základě své vlastní zkušenosti můžu Samokoučovací otázky vřele doporučit. Vlastně mě napadá jen jediný důvod, proč si je neobjednat: „Pokud nechcete znát skutečnou pravdu o sobě a svých vztazích.“ Ale s tím Vám Pavla ani nikdo jiný nepomůže, protože nad tím už se musíte zamyslet vy sami 🙂 Pavli, děkuju!!!!! IVANA SVOBODOVÁ

 

*** FOTOKOUČINK —  Milá Pavlo, když mi ten bláznivý nápad proletěl hlavou, vůbec jsem netušila, jakou lavinu událostí v mém životě to odstartuje. Netušila jsem, proč nebo jak, ale prostě jsem VĚDĚLA, že tam musím jít a tenhle záměr uvést k životu. Abys věděla, strašně moc si vážím toho, že jsi vůbec kývla na to, jít do toho se mnou a stát se Tvůrkyní a spoluhledačkou vyjádření mé vlastní vize.

Neumím ani vyjádřit, jak moc jsem vděčná za Tvou pečlivost, s jakou jsi udělala přípravu na focení, protože jsi odvedla obrovský kus práce už ve chvíli, kdy já ještě neměla moc jasno ve všech tématech, a sama jsi svými poznámkami a nápady přispěla ke vzniku našeho společného projektu, kdy já se stávám objektem a Ty mu dáváš dokonalý rámec.

V okamžiku, kdy jsem si oblékla svůj „kostým“ a ponořila se do ztvárnění svého vnitřního tématu, úplně jsem se ztratila ve svém vlastním světě. A Ty jsi mě vedla – nenásilně, empaticky, s minimem slovních pokynů… úplně jako bychom obě byly propojené. Nikam jsi mě netlačila, nijak jsi mě nenutila k žádné stylizaci, nechala jsi mě jen tak BÝT a pohybovat se podle toho, jak to cítím a Ty jsi tiše počkala na ten nejvhodnější okamžik, kdy jsi zmáčkla spoušť. Obdivuji Tvůj smysl pro načasování, cit a naladění se na mě, protože kompozice, které jsem pak na fotkách spatřila, mi úplně vyrazily dech! Fotky, které jsi stvořila, nevnímám jako statické momentky, ale jako OBRAZ ZASTAVENÝ V ČASE, a já se při pohledu na kteroukoliv fotku mohu vrátit přesně k tomu tématu, které si mám řešit a zas a znovu mi to spolehlivě přehraje emoci, kterou daná situace obsahovala.

Jsou to sice jen „obrázky“, ale Ty jsi jim obdivuhodným způsobem vdechla život a teď na mě všechny fotografie mluví svou vlastní řečí, kterou stále zkoumám, protože srdce jim rozumí, a já si z nich čtu všechny vzkazy, které jsem nikdy ani při častém pohlížení do zrcadel, neviděla. Navíc jsem díky Tobě objevila, že jsem KRÁSNÁ!!!!!

A způsob, jakým ses měnila Ty sama, když jsi kolem mě s nasazením tančila se svým fotoaparátem, mi nádherně zrcadlil mou vlastní proměnu. Něco se se mnou v průběhu focení dělo – plula jsem svým tématem a přicházely ke mně odpovědi. Měla jsem možnost už tam, na tom místě něco sama o sobě pochopit, přijmout a poděkovat za vedení, kterého se mi dostalo – nejen místem samotným, ale i Tím, jak jsi mě bezpečně provedla celým procesem. Nenechala jsi mě v tom ani ztratit, ale ani jsi mě nerušila. Prostě jsi tam se mnou byla a dýchala.

Není divu, že při naladění se na moje vlastní téma, kterého jsi s neuvěřitelnou jistotou a přirozeností schopná, se prostě dějí zázraky. Děkuji Ti za výjimečný zážitek, kterým bylo focení absolvované s Tebou. Nikdy nezapomenu na dokonalost té chvíle, kdy jsem mohla být jen sama se sebou a Ty jsi mi odkryla (a díky neuvěřitelným fotografiím i teď pořád odkrývám vrstvu po vrstvě), kdo jsem.

Vlastně jsi tak trochu kouzelnice, víš to? 🙂 Děkuji Ti, neuvěřitelná Ženo, Těším se na jakýkoliv další projekt společného focení, který k nám přijde. IVANA SVOBODOVÁ

 

*** KOUČINK — 100% doporučuji couching od Mgr. Pavly Pokorné Světlíkové. Poskytuje otevřenou a moderní formu couchingu pro skutečný osobní rozvoj. Měl jsem možnost využít její schopnosti během festivalu InnerWinner v Praze v říjnu 2013. Během couchingu jsme lehce společně vyřešili moje „bolavá“ místa v osobním rozvoji, která v sobě naopak skrývají veliký potenciál k růstu. Jsem podnikatel a tak si dvojnásob vážím této možnosti, která mi umožňuje najít skryté rezervy jak ve firmě, tak především v osobním životě. Zadání: „Co se sebou dělat”? „Cítil jsem úbytek energie a osobních sil, dlouhodobou fyzickou a duševní únavu”. Výsledek: “Nové kontakty ve firmě a nalezení nových sil, nápadů a potenciálu v práci a především v mé skvělé rodině! Děkuji! JIŘÍ JANOUŠEK, jednatel MONEY WORKS s.r.o.